Piszemy forum.

Szukasz ciekawego tematu.

TU WARTO

Nasz forum jest popularne dlatego tematy są na czasie.

PISZEMY

Nasi użytkownicy piszą, pomagają i są aktywni.

WYSOKIE POZYCJE

Nasze tematy są numerem jeden, co przekłada się na większe zainteresowanie.

Czas prawdy na naszym forum

świetna piosenka Diego

Strona główna > Rozrywka > Fantasy > świetna piosenka Diego

świetna piosenka Diego

21.08.2015 00:10:19 

Cześć! Mam pytanie – gdzie znajdę informację na temat piosenkarza, który nagrał tytułową piosenkę do komedii „Ostatni klaps”. Chciałabym poznać jego całą twórczość. Proszę o pomoc!

21.08.2015 22:06:54 

A odwiedzałeś profil Diego na FB? Tam znajdziesz wszystkie ważne informacje na jego temat i filmiki z piosenkami w tym również teledysk do filmu „Ostatni klaps”. Ja też jestem jego wierną fanką i ze zniecierpliwieniem czekam na jego nowe utwory.

22.08.2015 08:33:27 

Ja też od kiedy obejrzałam film „Ostatni klaps” jestem fanką Diego, który swoją piosenką promował tą super komedię. Lubię też jego inne kawałki i przystąpiłam na FB do jego fan page a.

23.08.2015 06:46:04 

Okazuje się, że piosenki Disco Polo mogą promować nawet polskie filmy. Video klip Diego z tytułową piosenką „Ostatni klaps” jest super i na pewno chętnie pójdę zarówno do kina na film jak i na koncert wokalisty.

24.08.2015 13:48:10 

Czy Diego ma jakieś inne utwory oprócz piosenki „Ostatni klaps” bo chętnie bym ich posłuchała? Gdzie można w ogóle znaleźć informacje na temat jego twórczości?

25.08.2015 06:57:05 

Diego bardzo wyróżnia się na tle innych polskich gwiazd muzyki Disco Polo i to właśnie dlatego zaproponowano mu promocję komedii „Ostatni klaps” . posłuchajcie jego innych kawałków takich jak na przykład „Tylko ta jedyna” i „Bejbe Bejber”!

Ostatnio dodane posty

Lubię poznawać losy bohaterów od dzieciństwa, aż do momentu śmierci. Obyczajowe lektury są bardzo wciągające, chociaż nie powiem. Trzeba się do nich przygotować psychicznie :)

Czytanie o dawnych obyczajach mówi też wiele o naszym społecznym rozwoju. Jak żyli nasi przodkowie.

Też mnie właśnie interesuje życie ludzi w dawnych epokach i pełen realizm. Przemieszanie fikcji z prawdziwymi wydarzeniami. Niewielu autorów potrafi coś takiego dobrze przeprowadzić.

© Copyright Czasprawdy.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.