Piszemy forum.

Szukasz ciekawego tematu.

TU WARTO

Nasz forum jest popularne dlatego tematy są na czasie.

PISZEMY

Nasi użytkownicy piszą, pomagają i są aktywni.

WYSOKIE POZYCJE

Nasze tematy są numerem jeden, co przekłada się na większe zainteresowanie.

Czas prawdy na naszym forum

Jak zrobić przegrywanie vhs w szybki sposób?

Strona główna > Elektronika > Odtwarzacze MP3 > Jak zrobić przegrywanie vhs w szybki sposób?

Jak zrobić przegrywanie vhs w szybki sposób?

17.08.2014 00:10:07 

Cześć. Czy przegrywanie vhs zrobić w obojętnie jakim punkcie zajmującym się takimi sprawami? Czy szukać jakiejś specjalnej firmy? Czy ktoś miał już doświadczenia z takimi miejscami?

18.08.2014 06:10:27 

Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Aktualnie wiem iż lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

19.08.2014 13:34:05 

Hej. Ale to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było dużo śmiechu i dużo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

20.08.2014 06:44:42 

Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, gdyż istnieją firmy pomagające osobom które tego potrzebują.

21.08.2014 19:08:45 

Cześć.

Takie życie iż technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednakże nie ma problemy z pewnymi sprawami, albowiem istnieją firmy pomagające osobom jakie tego wymagają.

22.08.2014 19:25:10 

Cześć. Niezmiernie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go trochę podkradnę. To niesłychanie dobry pomysł na stworzenie niesłychanie oryginalnego filmu z tego tak niesłychanie istotnego wydarzenia.

23.08.2014 07:53:23 

Cześć.

Takie życie iż technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednakże nie ma kłopoty z pewnymi sprawami, bowiem istnieją firmy pomagające osobom jakie tego potrzebują.

24.08.2014 08:55:55 

Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym przypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają dobre opinie swoich klientów.

25.08.2014 20:15:14 

Witam.

Dzięki niezwykle za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

26.08.2014 15:44:52 

Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali lecz są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za ogromny kłopot?

12>>

Ostatnio dodane posty

Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać? Czy każda firma mówiąca iż zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję iż stracę tak ważny film moich bliskich.

Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali lecz są one zapisane na kasetach vhs. Czy to nie będzie za ogromny kłopot?

Witam. Dzięki niezwykle za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata. Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

© Copyright Czasprawdy.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.