Piszemy forum.

Szukasz ciekawego tematu.

TU WARTO

Nasz forum jest popularne dlatego tematy są na czasie.

PISZEMY

Nasi użytkownicy piszą, pomagają i są aktywni.

WYSOKIE POZYCJE

Nasze tematy są numerem jeden, co przekłada się na większe zainteresowanie.

Czas prawdy na naszym forum

Profesjonalny makijaż

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Salony Kosmetyczne > Profesjonalny makijaż

Profesjonalny makijaż

19.06.2014 00:10:09 

Dobre, rozbudowane szkolenia dla stylistek – gdzie znajdę? Mam już kilka kursów ukończonych, zrobiłam też praktyki w jednym salonie urody, ale chcę nadał poszerzać swoje umiejętności. Pozdrawiam. Patrycja.

20.06.2014 15:13:50 

W sumie to szukam ostatnio dość często jakiś porad stylistów w internecie, ale to nie to samo, niż się spotkać z fachowcem i bezpośrednio porozmawiać. Tylko boję się, że taka porada może dużo kosztować...

21.06.2014 19:41:35 

Coś mi kumpela ostatnio przeburkiwała, że chce się szkolić na stylistkę, ale nie wzięłam tego na poważnie:P Można ona coś będzie wiedzieć na temat takich kursów makijażu...Popytam i odpiszę!

22.06.2014 11:21:48 

Mnie to przerażenie bierze jak widzę, jak polskie kobiety się ubierają. Naprawdę, muszę to powiedzieć, ale – nie mamy pojęcia o modzie i stylizacjach! W porównaniu z Londynem to u nas jest tragedia. Mam porównanie bo mieszkałam w Anglii przed kilka dobrych lat.

23.06.2014 15:50:13 

Makijażu to mnie uczyła przyjaciółka. Ona faktycznie się zna na doborze kolorów i kosmetyków, wie jak fajnie uwydatnić oko i rzęsy. Szkoda, że nie prowadzi swojej szkoły, bo mogłaby liczyć na klientki moim zdaniem.

24.06.2014 20:06:07 

Radziłabym sprawdzić sobie ofertę na stronie www.wizaz.lublin.pl. Firmę prowadzi Monika Butryn, która uczy jak profesjonalnie zajmować się wizażem, analizą kolorów i stylizacją. Ja się tutaj szkoliłam i teraz prowadzę swój gabinet urody.

25.06.2014 08:50:28 

Bardzo wszechstronną i profesjonalną ofertę ma Monika Butryn. Prowadzi szkolenia, zajmuje się sama makijażem, wizażem i stylizacjami. Sprawdź sobie jej stronkę www.wizaz.lublin.pl. Ja u niej przeżyłam metamorfozę i czuję się innym człowiekiem, mimo że de facto zmieniłam tylko styl, a czuję jakbym osobowość wymieniła ;-)

26.06.2014 12:56:37 

Mnie się szykuje moje wesele i ślub, także powoli się za dobrym studiem urody rozglądam. Przydałaby się jakaś doświadczona kosmetyczka z pomysłami.

27.06.2014 13:55:11 

Na makijaż to ja bym proponowała się umówić do Martyny z Pracowni Stylu. Kilka razy byłam u niej się malować, ale teraz już umiem sama profesjonalnie dobierać kolory, dzięki jej poradom, więc już tylko od święta idę do niej jak chcę jakiś ekstra make up np. na wesele, sylwestra. Odsyłam do strony firmowej www.wizaz.lublin.pl.

Ostatnio dodane posty

Jeśli chodzi o kliniki, które zajmują się nowoczesną medycyną estetyczną, to raczej stawia się obecnie na takie rozwiązania, gdzie wykorzystuje się czy to stymulatory, czy np. lasery przy zabiegach i to faktycznie będzie dawać dobre efekty.

Można obecnie spotkać się z wieloma różnymi propozycjami, jeśli chodzi o gabinety kosmetyczne i realizowane tam zabiegi. Każdy ma też inne predyspozycje i potrzeby, więc dobranie zabiegów będzie istotne.

Obecnie, jeśli chodzi o depilację, to już najlepszą opcją będzie po prostu droga laserowa i z takiej propozycji warto skorzystać. Poza tym, opłaca się sprawdzać, jakie są wykorzystywane lasery, jaką skuteczność będą w stanie zaproponować, co z pewnością ułatwi wybór.

© Copyright Czasprawdy.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.