Piszemy forum.

Szukasz ciekawego tematu.

TU WARTO

Nasz forum jest popularne dlatego tematy są na czasie.

PISZEMY

Nasi użytkownicy piszą, pomagają i są aktywni.

WYSOKIE POZYCJE

Nasze tematy są numerem jeden, co przekłada się na większe zainteresowanie.

Czas prawdy na naszym forum

kompleksowe wyposażenie gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Salony Kosmetyczne > kompleksowe wyposażenie gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA

kompleksowe wyposażenie gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA

27.10.2015 00:10:23 

Czy możecie mi polecić dużą hurtownię, gdzie zamówię on-line niezbędne wyposażenie SPA? Najbardziej zależy mi na cenie i możliwości uzyskania profesjonalnej informacji.

27.10.2015 12:38:16 

Ja mam swoją nieocenioną panią Basię, która mi wszystko załatwia – wie, gdzie dzwonić, wie, gdzie szukać najlepszych ofert :)

28.10.2015 14:47:23 

Ja sobie wolę jednak stacjonarnie kupować. Pojadę, pogadam z obsługą, dowiem się na spokojnie, co nowego. No chyba, że jest firma, która ma sprzedaż stacjonarną i możliwość zamawiania potem przez internet telefon, gdy trzeba pouzupełniać kosmetyki itd.

29.10.2015 19:16:01 

Ja zawsze zaopatruję się tutaj. Wszystko, co jest mi potrzebne, w jednym miejscu.
www.mimari.pl

30.10.2015 21:42:37 

Ja stawiam na firmy, które nie tylko sprzedają, ale też szkolą, doradzają, śledzą nowości itd. Nie znam nic online, bo teraz nie prowadzę gabinetu już i nie zapisałam żadnych namiarów niestety.

31.10.2015 07:23:45 

Myślę, że warto postawić na firmę, która ma wszystko na miejscu i potrafi doradzić. Ja niestety musiałam zamknąć gabinet ze względu na zwiększenie kosztów wynajmu lokalu, ale męczyło mnie to ciągłe zamawianie w różnych miejscach. Bo jedni nie mieli tego, a inni tamtego...

01.11.2015 10:33:26 

Dobrze, jeśli jest wszystko w jednym, ale czy wtedy obsługa zna się na całości asortymentu? Ja wolę małe sklepy, ale takie, gdzie się specjalizują w czymś konkretnym. Chociaż fakt, to nie jest specjalnie wygodne.

Ostatnio dodane posty

Jeśli chodzi o kliniki, które zajmują się nowoczesną medycyną estetyczną, to raczej stawia się obecnie na takie rozwiązania, gdzie wykorzystuje się czy to stymulatory, czy np. lasery przy zabiegach i to faktycznie będzie dawać dobre efekty.

Można obecnie spotkać się z wieloma różnymi propozycjami, jeśli chodzi o gabinety kosmetyczne i realizowane tam zabiegi. Każdy ma też inne predyspozycje i potrzeby, więc dobranie zabiegów będzie istotne.

Obecnie, jeśli chodzi o depilację, to już najlepszą opcją będzie po prostu droga laserowa i z takiej propozycji warto skorzystać. Poza tym, opłaca się sprawdzać, jakie są wykorzystywane lasery, jaką skuteczność będą w stanie zaproponować, co z pewnością ułatwi wybór.

© Copyright Czasprawdy.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.