Piszemy forum.

Szukasz ciekawego tematu.

TU WARTO

Nasz forum jest popularne dlatego tematy są na czasie.

PISZEMY

Nasi użytkownicy piszą, pomagają i są aktywni.

WYSOKIE POZYCJE

Nasze tematy są numerem jeden, co przekłada się na większe zainteresowanie.

Czas prawdy na naszym forum

gabinet medycyny esttycznej Warszawa

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Salony Kosmetyczne > gabinet medycyny esttycznej Warszawa

gabinet medycyny esttycznej Warszawa

11.04.2019 00:30:29 

Dzień dobry dziewczyny! Szukam dobrze prowadzonego gabinetu kosmetycznego w Warszawie. Mieszkam w stolicy dopiero od paru tygodni i jeszcze nigdzie nie byłam...a muszę koniecznie zapisać się gdzieś na laser...juz to sobie obiecuje od dłuższego czasu ale teraz podjęłam decyzję – włosy pa pa! :)

11.04.2019 12:39:12 

Ja się zastanawiam nad tym żeby poszukać gdzieś pomocy na moje rozstępy po porodzie. Może nie są one jakieś ogromne, ale mam problem z tym żeby założyć strój dwuczęściowy na basenie na przykład. Wolę 1 częściowy żeby zakrywał brzuch.

12.04.2019 19:13:23 

Mi dużą ulgę dała depilacja laserowa. Jeśli ktoś się jeszcze waha, boi jakiegoś bólu itp. to nie ma czego moim zdaniem! Wystarczy kilka sesji z laserem i jest problem z głowy, nie trzeba się golić codziennie, zużywać tych maszynek, zacinać i męczyć.

13.04.2019 11:49:04 

Na epilację umówiłam się do Beauty Skin i mogę ich tylko polecać. Pełen profesjonalizm i precyzja. Potrafią tutaj rzeczywiście tak pozbyć włosów żeby nic nie bolało. Jeśli chodzi o laser dla osób które naprawdę nie lubią bólu i odczuwają dyskomfort choćby z malutkiego ukłucia to polecę laser Motus, super delikatny ale skuteczny.

14.04.2019 22:06:50 

W pewnym wieku już warto o siebie dodatkowo zadbać. Jednak skóra starzeje się wyjątkowo szybko. Nie wiem...mięśnie w miarę długo zachowują dobry stan, serce, wątroba....a w każdym razie ich starzenia nie widać :)) A skóra jak się robi mniej elastyczna to widać od razu gołym okiem.

15.04.2019 12:19:50 

Laser z tego co ja wiem to trzeba powtarzać ale na pewno rzadziej niż powtarza się normalne golenie...ja to nogi muszę praktycznie codziennie depilować jak jest lato i chodzę w sukience czy krótszych spodenkach...bardzo uciążliwe i denerwujące.

16.04.2019 17:17:31 

Raczej do salonów urody nie chodzę, może tylko w wyjątkowych sytuacjach czyli jak idę gdzieś na większa imprezę – ślub, bal sylwestrowy, to wtedy szukam gdzieś na ostatnią chwilę kogoś od manicure, makijażu...itd.

17.04.2019 06:21:46 

To jest fakt, że aktualnie kobiety są bardziej świadome i lubią zadbać o siebie. Zwłaszcza mam na myśli wszelkie zabiegi wstrzymujące efekty starzenia się skóry. Kobiety coraz częściej działają prewencyjnie jeszcze w dość młodym wieku kiedy skóra dopiero zaczyna się starzeć.

Ostatnio dodane posty

Jeśli chodzi o kliniki, które zajmują się nowoczesną medycyną estetyczną, to raczej stawia się obecnie na takie rozwiązania, gdzie wykorzystuje się czy to stymulatory, czy np. lasery przy zabiegach i to faktycznie będzie dawać dobre efekty.

Można obecnie spotkać się z wieloma różnymi propozycjami, jeśli chodzi o gabinety kosmetyczne i realizowane tam zabiegi. Każdy ma też inne predyspozycje i potrzeby, więc dobranie zabiegów będzie istotne.

Obecnie, jeśli chodzi o depilację, to już najlepszą opcją będzie po prostu droga laserowa i z takiej propozycji warto skorzystać. Poza tym, opłaca się sprawdzać, jakie są wykorzystywane lasery, jaką skuteczność będą w stanie zaproponować, co z pewnością ułatwi wybór.

© Copyright Czasprawdy.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.