Piszemy forum.

Szukasz ciekawego tematu.

TU WARTO

Nasz forum jest popularne dlatego tematy są na czasie.

PISZEMY

Nasi użytkownicy piszą, pomagają i są aktywni.

WYSOKIE POZYCJE

Nasze tematy są numerem jeden, co przekłada się na większe zainteresowanie.

Czas prawdy na naszym forum

manicure kraków, gdzie warto ?

Strona główna > Zdrowie i Uroda > Salony Kosmetyczne > manicure kraków, gdzie warto ?

manicure kraków, gdzie warto ?

29.10.2019 00:30:46 

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące paznokci, a dokładnie szukam dobrego salonu w Krakowie centrum, gdzie takie zabiegi wykonuje się profesjonalnie, a klientki są zadowolone :)

29.10.2019 03:40:51 

Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała doświadczonego manicure. Mam nadzieję, iż do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

30.10.2019 12:06:01 

Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała profesjonalnego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

31.10.2019 15:32:11 

Z własnego już wielokrotnego doświadczenia z usługami salonu kosmetycznego polecam te usługi https://salonmagja.pl/. Wykonują tutaj mega profesjonalny manicure w Krakowie – jak dla mnie najlepszy.

01.11.2019 15:22:03 

Od czasu do czasu pożądane byłoby zmienić salon, bowiem każda stylistka od manicure ma inne pomysły. Jestem zdania, iż zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

02.11.2019 16:35:13 

Zwłaszcza, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

03.11.2019 11:42:54 

Jeśli chodzi o manicure hybrydowy, to raz robiłam w Krakowie, niemniej jednak jakoś nie byłam mega zadowolona. Spróbuję, jeśli ktoś mnie tutaj namówi, bowiem efekt jest rzeczywiście wow :D

04.11.2019 11:42:03 

Ja robiłam i nie wyszło źle, ale jeśli chodzi o jakieś rzeczywiście ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, gdyż nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, ale nie ulega wątpliwości liczą się z moim zdaniem :)

05.11.2019 13:13:54 

Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o jakiej nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się odnaleźć dobrą stylistkę :)

06.11.2019 10:26:26 

Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, ale to był pierwszy i ostatni raz :) Cieszę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

Ostatnio dodane posty

Jeśli chodzi o kliniki, które zajmują się nowoczesną medycyną estetyczną, to raczej stawia się obecnie na takie rozwiązania, gdzie wykorzystuje się czy to stymulatory, czy np. lasery przy zabiegach i to faktycznie będzie dawać dobre efekty.

Można obecnie spotkać się z wieloma różnymi propozycjami, jeśli chodzi o gabinety kosmetyczne i realizowane tam zabiegi. Każdy ma też inne predyspozycje i potrzeby, więc dobranie zabiegów będzie istotne.

Obecnie, jeśli chodzi o depilację, to już najlepszą opcją będzie po prostu droga laserowa i z takiej propozycji warto skorzystać. Poza tym, opłaca się sprawdzać, jakie są wykorzystywane lasery, jaką skuteczność będą w stanie zaproponować, co z pewnością ułatwi wybór.

© Copyright Czasprawdy.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.